

Муфта безгалогенна для труб Ø16 мм, термостійка, IK09, PC-ABS
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Муфта для безгалогенних труб EN
Муфти призначені для з'єднання труб. Сегментів труб та колін зменшують споживання для проведення каналів із твердих труб.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0056 kg/шт
- Колір: світло-сірий
- Матеріал: PC-ABS
- Безгалогенний матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -45 - 90 °C
- Механічний захист: IK09
- Довжина: 45 mm
- Труба Зовнішній діаметр: 16 mm
- Функціональність при пожежі: P90-R, E90, PS90
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
- Стандарти вогнестійкості: ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205
- Для труб: 16
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 0,0056 kg/шт |
| Довжина | 45 mm |
| Для труб | 16 |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PC-ABS |
| Механічний захист | IK09 |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Стандарти вогнестійкості | ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -45 - 90 °C |
| Труба Зовнішній діаметр | 16 mm |
| Функціональність при пожежі | P90-R, E90, PS90 |
- Ціна: від 15,40 ₴

