

Муфта для безгалогенних труб 20 мм, механічний захист IK09, чорна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МУФТА ДЛЯ БЕЗГАЛОГЕННИХ ТРУБ EN
Муфти призначені для з'єднання труб. Сегментів труб та колін зменшують споживання для проведення каналів із твердих труб.
Ключові характеристики
Подробиці технічних даних
- Вага: 0,0082 kg/шт
- Колір: чорний
- Матеріал: PC-ABS
- Безгалогенний матеріал: так
- Стійка до ультрафіолетового випромінювання: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -45 - 90 °C
- Механічний захист: IK09
- Довжина: 50 mm
- Труба Зовнішній діаметр: 20 mm
- Функціональність при пожежі: P90-R, E90, PS90
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
- Стандарти вогнестійкості: ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205
- Для труб: 20
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 0,0082 kg/шт |
| Довжина | 50 mm |
| Для труб | 20 |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PC-ABS |
| Механічний захист | IK09 |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Стандарти вогнестійкості | ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205 |
| Стійка до ультрафіолетового випромінювання | Да |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -45 - 90 °C |
| Труба Зовнішній діаметр | 20 mm |
| Функціональність при пожежі | P90-R, E90, PS90 |
- Ціна: від 16,99 ₴

