

Муфта для з'єднання труб PVC 25 мм, термостійка, IK09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МУФТА ДЛЯ EN ТРУБ
Муфти призначені для з'єднання жорстких і гнучких труб.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0150 kg/шт
- Колір: білий
- Матеріал: PVC
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -25 - 60 °C
- Механічний захист: IK09
- Довжина: 60 mm
- Труба Зовнішній діаметр: 25 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0150 kg/шт |
| Довжина | 60 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PVC |
| Механічний захист | IK09 |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 60 °C |
| Труба Зовнішній діаметр | 25 mm |
- Ціна: від 15,93 ₴

