

Коліно 90° для оцинкованої сталевої труби, термостійкість -60 до 250°C, ČSN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛІНО ДЛЯ СТАЛЕВОЇ РІЗЬБОВОЇ ОЦИНКОВОЇ ТРУБИ (ČSN)
Відводи забезпечені роз'ємом на одному боці.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,1350 kg/шт
- Матеріал: сталь
- Термостійкість, Температура експлуатації: -60 - 250 °C
- Механічна стійкість: 1250 N/5cm
- Механічний захист: IK10
- Зовнішній діаметр: 20,4 mm
- Радіус вигину: 80 mm
- Кут: 90 °
- Функціональність при пожежі: P90-R, E90, PS90
- Тип різьби: P13,5
- Класифікаційний код: 44561
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
- Стандарти вогнестійкості: ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,1350 kg/шт |
| Зовнішній діаметр | 20,4 mm |
| Класифікаційний код | 44561 |
| Матеріал | Сталь |
| Механічна стійкість | 1250 N/5cm |
| Механічний захист | IK10 |
| Радіус вигину | 80 mm |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Стандарти вогнестійкості | ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -60 - 250 °C |
| Тип різі | P13,5 |
| Угол | 90 ° |
| Функціональність при пожежі | P90-R, E90, PS90 |
- Ціна: від 237,33 ₴

