

Жорстка двошарова гофрована труба 75 мм, безгалогенна, IP67, KOPODUR®
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
KOPODUR® - ЖОРСТКА ДВОШАРОВА ГОФРОВАНА ТРУБА (СИНЯ)
Безгалогенна УФ-стабільна гнучка двостінна гофрована труба призначена для механічного захисту всіх типів енергетичних і комунікаційних мереж. Виготовлена згідно ČSN EN 61386-24. Поставляються в комплекті з протяжкою і з'єднувальною муфтою. При використанні ущільнюючого кільця - ступінь захисту IP 67. При механічному ущільненні грунту над захисною трубою необхідно стежити за тим, щоб не були перевищені норми по максимально допустимому навантаженню на захисну трубу - див. каталог ЗАХИСНІ ТРУБИ.
Характеристики
Основні технічні дані
- Вага: 0,3300 kg/m
- Колір: синій
- Матеріал: HDPE
- Безгалогенний матеріал: так
- Температура інсталяції: -25 - 90 °C
- Температура експлуатації: -55 - 90 °C
- Механічна стійкість: 450 N/20 cm
- Довжина: 6 m
- Зовнішній діаметр: 75 mm
- Внутрішній діаметр: 61 mm
- Допуски: Довжина ± 1%
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1
- Стандарти: ČSN EN 61386-24
- Особливі умови постачання: стандарт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 0,3300 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 75 mm |
| Внутрішній діаметр. | 61 mm |
| Довжина | 6 m |
| Допуски | Довжина ± 1% |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 |
| Матеріал | HDPE |
| Механічна стійкість | 450 N/20 cm |
| Особливі умови поставки | стандарт |
| Стандарти | ČSN EN 61386-24 |
| Температура експлуатації | -55 - 90 °C |
| Температура інсталяції | -25 - 90 °C |
- Ціна: від 264,41 ₴

