

Жорстка труба 32 мм, 2 м, термостійка -25 до 60 °C, IK06, негорюча, PVC
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЖОРСТКА ТРУБА З НИЗЬКОЮ МЕХАНІЧНОЮ СТІЙКІСТЮ
Жорсткі труби випробувані на стійкість до поширення полум'я. Вони забезпечують надійність та високі експлуатаційні характеристики в різних умовах.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,1700 kg/m
- Колір: світло-сірий
- Матеріал: PVC
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, температура експлуатації: -25 - 60 °C
- Механічна стійкість: 320 N/5cm
- Механічний захист: IK06
- Довжина: 2 m
- Зовнішній діаметр: 32 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 28,6 mm
- Допуски: довжина ± 10 мм
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Класифікаційний код: 22411
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,1700 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 32 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 28,6 mm |
| Довжина | 2 m |
| Допуски | довжина ± 10 мм |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Класифікаційний код | 22411 |
| Матеріал | PVC |
| Механічна стійкість | 320 N/5cm |
| Механічний захист | IK06 |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 60 °C |
- Ціна: від 71,15 ₴

