

Пластиковий хомут для безгалогенних труб, чорний, діаметр 32 мм, PC-ABS
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЛАСТИКОВИЙ ХОМУТ ДЛЯ БЕЗГАЛОГЕННИХ ТРУБ EN
Хомути призначені для кріплення труби до матеріалу основи. Затискачі оснащені бічними елементами для з'єднання між собою, а також пазами для установки в опорну рейку серії 5820/.. З'єднання може бути зроблено для хомутів різних розмірів.
Ключові характеристики
Основні технічні дані
- Вага: 0,0112 kg/шт
- Колір: чорний
- Матеріал: PC-ABS
- Безгалогенний матеріал: так
- Стійка до ультрафіолетового випромінювання: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -45 - 90 °C
- Механічний захист: IK09
- Труба Зовнішній діаметр: 32 mm
- Діаметр отвору для монтажу: 5,4x10 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Класифікаційний код: 2452410
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 0,0112 kg/шт |
| Діаметр отвору для монтажу | 5,4x10 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Класифікаційний код | 2452410 |
| Матеріал | PC-ABS |
| Механічний захист | IK09 |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Стійка до ультрафіолетового випромінювання | Да |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -45 - 90 °C |
| Труба Зовнішній діаметр | 32 mm |
- Ціна: від 28,14 ₴

