

Двосторонній хомут для металевих труб 60,5 x 16 mm, гарячеоцинкований, ČSN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДВОСТОРОННІЙ ХОМУТ ДЛЯ МЕТАЛЕВИХ ТРУБ ČSN
Затискачі призначені для кріплення CSN сталевих труб на майданчик.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0092 kg/шт
- Матеріал: сталь
- Покриття: гарячеоцинкований
- Вимір: 60,5 x 16 mm
- Товщина: 0,8 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 20,4 mm
- Діаметр отвору для монтажу: 6,3 mm
- Класифікаційний код: 3456210
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0092 kg/шт |
| Вимір | 60,5 x 16 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 20,4 mm |
| Діаметр отвору для монтажу | 6,3 mm |
| Класифікаційний код | 3456210 |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | гарячеоцинкований |
- Ціна: від 11,15 ₴

