


Коробка з втулками таTerminal блоком S-96 для вологостійких систем, 400 V, IP54
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОРОБКА З ВТУЛКАМИ 1618 ТА ТЕРМІНАЛЬНИМ БЛОКОМ S-96
Ця коробка ідеально підходить для використання в середовищах з підвищеною вологістю та пилом, а також у місцях з підвищеним хімічним і корозійним впливом. Вона забезпечує надійний захист у середовищах з підвищеним ризиком механічних пошкоджень. Універсальні прокладки для кабелів і труб дозволяють виконати установку ефективно, а люверси можна замовити окремо. Для установки на матеріалах з класом горіння E або F рекомендується використовувати теплоізоляційний килимок.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,6250 kg/шт
- Колір: світло-сірий RAL 7035
- Матеріал: PVC
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Номінальна напруга: <= 400 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ширина: 165 mm
- Висота: 165 mm
- Глибина: 70 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - D
- Ступінь захисту: IP 54
- Стандарти: ČSN EN 60 670-1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,6250 kg/шт |
| Глибина | 70 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - D |
| Матеріал | PVC |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Стандарти | ČSN EN 60 670-1 |
| Ступінь захисту | IP 54 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ширина | 165 mm |
- Ціна: від 846,86 ₴

