

Труба для захисту оптичного кабелю жовта, HDPE, гнучка, 50 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТРУБА ДЛЯ ЗАХИСТУ ОПТИЧНОГО КАБЕЛЮ HDPE (ЖОВТА)
Одношарові труби призначені для захисту кабелів з оптичним волокном під землею. Внутрішній матеріал - перероблений HDPE. При замовленні значних об'ємів є можливість виробляти кольорові труби відповідно до специфікацій замовника, маркування, кількості відмінних смуг внутрішньої зубчастої поверхні або змінювати внутрішній діаметр (товщина стінки).
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,4800 kg/m
- Колір: чорний
- Матеріал: HDPE
- Безгалогенний матеріал: так
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 50 °C
- Механічна стійкість: 750 N/20 cm
- Стійкість на згинання: гнучкий
- Зовнішній діаметр: 50 mm
- Внутрішній діаметр: 44 mm
- Допуски: Довжина ± 2 мм / м
- Мінімальний радіус вигину: 500 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1
- Особливі умови поставки: стандарт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 0,4800 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 50 mm |
| Внутрішній діаметр. | 44 mm |
| Допуски | Довжина ± 2 мм / м |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 |
| Матеріал | HDPE |
| Механічна стійкість | 750 N/20 cm |
| Мінімальний радіус вигину | 500 mm |
| Особливі умови поставки | стандарт |
| Стійкість на згинання | гнучок |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 50 °C |
| Колір | Чорний |
- Ціна: від 142,29 ₴

