

Розбірна труба для захисту кабелів KOPOHALF® Синя 3 м, HDPE, IP 30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
KOPOHALF® - РОЗБІРНА ТРУБА (СИНЯ)
Система для захисту підземних кабелів комунікаційних та енергетичних ліній. Може бути використана для додаткового захисту вже встановлених земних кабелів. Складається з двох однакових частин. При кладці лінія вставляється в нижню частину і перекривається верхньою частиною. З'єднання захисних елементів здійснюється за допомогою перекриття приблизно 30 см. Виготовляються та випробовуються відповідно до ČSN EN 61 386-24.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 2,2000 kg/m
- Колір: синій
- Матеріал: HDPE
- Безгалогенний матеріал: так
- Температура інсталяції: -25 - 90 °C
- Температура експлуатації: -55 - 90 °C
- Механічна стійкість: 450 N/20 cm
- Довжина: 3 m
- Зовнішній діаметр: 110 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 97 mm
- Допуски: довжина ± 10 мм
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1
- Ступінь захисту: IP 30
- Стандарти: ČSN EN 61386-24
- Опис упаковки: в розподіленої позиції
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 2,2000 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 110 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 97 mm |
| Довжина | 3 m |
| Допуски | довжина ± 10 мм |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 |
| Матеріал | HDPE |
| Механічна стійкість | 450 N/20 cm |
| Опис упаковки | в розподіленої позиції |
| Стандарти | ČSN EN 61386-24 |
| Ступінь захисту | IP 30 |
| Температура експлуатації | -55 - 90 °C |
| Температура інсталяції | -25 - 90 °C |
- Ціна: від 1 066,81 ₴

