

Розбірна труба для захисту кабелів 3 м червона KOPOHALF®
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
KOPOHALF® - РОЗБІРНА ТРУБА (ЧЕРВОНА)
Система для захисту підземних кабелів комунікаційних та енергетичних ліній. Може бути використаний для додаткового захисту вже встановлених земних кабелів. Складається з двох однакових частин. При кладці лінія вставляється в нижню частину і перекривається верхньою частиною. З'єднання захисних елементів здійснюється за допомогою перекриття приблизно 30 см.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 3,3000 kg/m
- Колір: червоний
- Матеріал: PVC
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -25 - +60 °C
- Температура установки: від -5 до +60 °C
- Механічна стійкість: 750 N/20 cm
- Довжина: 3 m
- Зовнішній діаметр: 110 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 97 mm
- Допуски: довжина ± 10 мм
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Ступінь захисту: IP 30
- Стандарти: ČSN EN 61386-24
- Опис упаковки: в розподіленої позиції
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,3000 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 110 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 97 mm |
| Довжина | 3 m |
| Допуски | довжина ± 10 мм |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PVC |
| Механічна стійкість | 750 N/20 cm |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Опис упаковки | в розподіленої позиції |
| Стандарти | ČSN EN 61386-24 |
| Ступінь захисту | IP 30 |
| Температура встановлення | монтаж: від -5 до +60 ° C |
| Термостійкість, Температура експлуатації | Пакет: -25 - +60 °C |
- Ціна: від 612,04 ₴

