

Гнучка труба 50 мм безгалогенна самозагасаюча для монтажу в приміщеннях - SUPER MONOFLEX HFPP
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SUPER MONOFLEX HFPP - ГНУЧКА ТРУБА З СЕРЕДНЬОЮ МЕХАНІЧНОЮ МІЦНІСТЮ (EN)
Гнучка безгалогенна самозагасаюча труба, виготовлена з поліпропілену з низькою димоутворюваністю. Для монтажу в середині приміщень, під штукатурку, в пустотілі стіни або в бетон. Можна встановити в приміщеннях, де є небезпека вибуху горючих газів і парів (зона 2) і в приміщеннях, де існує небезпека вибуху горючого пилу (зона 22). Використовується в приміщеннях, де безпека людей і майна є основною, наприклад: громадськими будівлями, лікарнями, школами, театрами, залами аеропортів, торговими центрами і т.д.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,2800 kg/m
- Колір: сірий
- Матеріал: PP
- Безгалогенний матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -25 - 105 °C
- Механічна стійкість: 750 N/5cm
- Зовнішній діаметр: 50 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 41,2 mm
- Допуски: Довжина ± 1%
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Класифікаційний код: 34222
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 0,2800 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 50 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 41,2 mm |
| Допуски | Довжина ± 1% |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Класифікаційний код | 34222 |
| Матеріал | PP |
| Механічна стійкість | 750 N/5cm |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 105 °C |
- Ціна: від 267,07 ₴

