

Гнучка труба PVC 20 мм, термостійка до 60°C, MONOFLEX®
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MONOFLEX® - ГНУЧКА ТРУБА НИЗЬКОЇ МЕХАНІЧНОЇ СТІЙКОСТІ (EN)
MONOFLEX® є ідеальним рішенням для установки на поверхні, в стяжці або під штукатуркою. Ця гнучка труба підходить для монтажу в пустотілі стіни, штукатурені стіни і стелі, забезпечуючи високу надійність і легкість установки.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0450 kg/m
- Колір: світло-сірий
- Матеріал: PVC
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Механічна стійкість: 320 N/5cm
- Зовнішній діаметр: 20 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 14,1 mm
- Допуски: Довжина ± 1%
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Класифікаційний код: 22212
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0450 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 20 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 14,1 mm |
| Допуски | Довжина ± 1% |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Класифікаційний код | 22212 |
| Матеріал | PVC |
| Механічна стійкість | 320 N/5cm |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
- Ціна: від 23,89 ₴

