

Жорстка труба PVC 3 м чорна з механічною стійкістю 320 N, термостійка -30° до +60°
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЖОРСТКА ТРУБА З НИЗЬКОЮ МЕХАНІЧНОЮ СТІЙКІСТЮ
Жорсткі труби випробувані на стійкість до поширення полум'я, що робить їх надійним вибором для різних технічних застосувань.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0750 kg/m
- Колір: чорний
- Матеріал: PVC
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -25 - 60 °C
- Механічна стійкість: 320 N/5cm
- Механічний захист: IK06
- Довжина: 3 m
- Зовнішній діаметр: 16 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 13,7 mm
- Допуски: довжина ± 10 мм
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Класифікаційний код: 22411
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина | 3 m |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 60 °C |
| Класифікаційний код | 22411 |
| Допуски | довжина ± 10 мм |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 13,7 mm |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Механічний захист | IK06 |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Механічна стійкість | 320 N/5cm |
| Негорючий матеріал | 30 s |
- Ціна: від 49,91 ₴/пог.м

