

Гнучка еластична труба PE 34,5 мм для монтажу в бетоні, безгалогенна, механічна стійкість 125 N, ČSN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ГНУЧКА / ЕЛАСТИЧНА ТРУБА З ДУЖЕ НИЗЬКОЮ МЕХАНІЧНОЮ СТІЙКІСТЮ (ČSN)
Гнучка та еластична труба, що підходить для монтажу в бетоні, є ідеальним рішенням для різних будівельних задач. Ця труба відрізняється своєю легкістю та високою термостійкістю, що дозволяє використовувати її в умовах ширшого температурного діапазону.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0800 kg/m
- Колір: білий
- Матеріал: PE
- Безгалогенний матеріал: так
- Термостійкість, Температура експлуатації: -25 - 90 °C
- Механічна стійкість: 125 N/5cm
- Зовнішній діаметр: 34,5 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 28,4 mm
- Допуски: Довжина ± 1%
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1
- Класифікаційний код: 11423
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 0,0800 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 34,5 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 28,4 mm |
| Допуски | Довжина ± 1% |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 |
| Класифікаційний код | 11423 |
| Матеріал | PE |
| Механічна стійкість | 125 N/5cm |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 90 °C |
- Ціна: від 49,38 ₴

