
Носій для листви LP 35, світле дерево, термостійкий, для пристроїв до 89 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПРИЛАДОВИЙ НОСІЙ ДЛЯ LIŠTU LP 35
Носій підходить для стандартних пристроїв Classic, Tango, Swing, Time, Element та інших з шириною макс. 89 мм.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0915 kg/шт
- Колір: світле дерево
- Матеріал: PVC
- Негорючий матеріал: 30 s
- Номінальна напруга: <= 400 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Ширина: 96 mm
- Висота: 149 mm
- Глибина: 42 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - D
- Дозволяє установку подвійної розетки: так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0915 kg/шт |
| Глибина | 42 mm |
| Дозволяє установку подвійної розетки | Да |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - D |
| Матеріал | PVC |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Колір | світле дерево |
| Ширина | 96 mm |
- Ціна: від 127,96 ₴

