

Двосторонній хомут для металевих труб, гарячеоцинкований, 40,5x10 мм, ČSN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДВОСТОРОННІЙ ХОМУТ (ČSN)
Хомути призначені для кріплення гнучких металевих труб на матеріал основи.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0047 kg/шт
- Матеріал: сталь
- Покриття: гарячеоцинкований
- Вимір: 40,5 x 10 mm
- Товщина: 0,8 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 18,5 mm
- Діаметр отвору для монтажу: 4,3 mm
- Класифікаційний код: 3456210
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0047 kg/шт |
| Вимір | 40,5 x 10 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 18,5 mm |
| Діаметр отвору для монтажу | 4,3 mm |
| Класифікаційний код | 3456210 |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | гарячеоцинкований |
- Ціна: від 7,43 ₴

