

Двосторонній хомут для металевих труб 95x15 мм, гарячеоцинкований
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДВОСТОРОННІЙ ХОМУТ(ČSN)
Хомути призначені для кріплення гнучких металевих труб на матеріал основи.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0227 kg/шт
- Матеріал: сталь
- Покриття: гарячеоцинкований
- Вимір: 95 x 15 mm
- Товщина: 1,1 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 54 mm
- Діаметр отвору для монтажу: 5,3 mm
- Класифікаційний код: 3456210
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0227 kg/шт |
| Вимір | 95 x 15 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 54 mm |
| Діаметр отвору для монтажу | 5,3 mm |
| Класифікаційний код | 3456210 |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | гарячеоцинкований |
- Ціна: від 22,30 ₴

