

Жорстка труба з механічною стійкістю 750 N, довжина 3 м, PVC
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЖОРСТКА ТРУБА З СЕРЕДНЬОЮ МЕХАНІЧНОЮ СТІЙКІСТЮ
Жорсткі труби випробувані на стійкість до поширення полум'я. Вони забезпечують надійну експлуатацію в різних умовах, завдяки своїм технічним характеристикам і використанню якісних матеріалів.
Ключові характеристики
Подробиці технічних даних
- Вага: 0,2280 kg/m
- Колір: світло-сірий
- Матеріал: PVC
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -25 - 60 °C
- Механічна стійкість: 750 N/5cm
- Механічний захист: IK07
- Довжина: 3 m
- Зовнішній діаметр: 32 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 28 mm
- Допуски: довжина ± 10 мм
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Класифікаційний код: 33411
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,2280 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 32 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 28 mm |
| Довжина | 3 m |
| Допуски | довжина ± 10 мм |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Класифікаційний код | 33411 |
| Матеріал | PVC |
| Механічна стійкість | 750 N/5cm |
| Механічний захист | IK07 |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 60 °C |
- Ціна: від 103,53 ₴

