

90° коліно для сталевої різьбової труби, чорне, термостійке, ČSN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛІНО ДЛЯ СТАЛЕВОЇ РІЗЬБОВОЇ ЛАКОВАНОЇ ТРУБИ (ČSN)
Відводи забезпечені роз'ємом на одному боці, що робить їх ідеальним рішенням для різного роду трубопроводів. Цей елемент конструкції виготовлений зі сталі та характеризується високою термостійкістю та механічною стійкістю, що гарантує надійність та довговічність в експлуатації.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,4250 kg/шт
- Колір: чорний
- Матеріал: сталь
- Термостійкість, Температура експлуатації: -60 - 250 °C
- Механічна стійкість: 1250 N/5cm
- Механічний захист: IK10
- Зовнішній діаметр: 37 mm
- Радіус вигину: 155 mm
- Кут: 90 °
- Функціональність при пожежі: P90-R, E90, PS90
- Тип різьби: P29
- Класифікаційний код: 44561
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
- Стандарти вогнестійкості: ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,4250 kg/шт |
| Зовнішній діаметр | 37 mm |
| Класифікаційний код | 44561 |
| Матеріал | Сталь |
| Механічна стійкість | 1250 N/5cm |
| Механічний захист | IK10 |
| Радіус вигину | 155 mm |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Стандарти вогнестійкості | ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -60 - 250 °C |
| Тип різі | P29 |
| Угол | 90 ° |
| Функціональність при пожежі | P90-R, E90, PS90 |
- Ціна: від 645,10 ₴

