

Коліно для безгалогенної труби 16 мм з роз'ємами, 90° - світло-сірий, EN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛІНО ДЛЯ БЕЗГАЛОГЕННОЇ ТРУБИ EN
Коліна з двома роз'ємами, для згину 90 °. Радіус згину забезпечує плавний перехід і дозволяє легко потягнути дроти та кабелі.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0091 kg/шт
- Колір: світло-сірий
- Матеріал: PC-ABS
- Безгалогенний матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -45 - 90 °C
- Механічний захист: IK09
- Труба Зовнішній діаметр: 16 mm
- Радіус вигину: 55 mm
- Функціональність при пожежі: P90-R, E90, PS90
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Стандарти: EN 61 386-2241, IEC 614-225
- Стандарти вогнестійкості: ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205
- Для труб: 16
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 0,0091 kg/шт |
| Для труб | 16 |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PC-ABS |
| Механічний захист | IK09 |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Радіус вигину | 55 mm |
| Стандарти | EN 61 386-2241, IEC 614-225 |
| Стандарти вогнестійкості | ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -45 - 90 °C |
| Труба Зовнішній діаметр | 16 mm |
| Функціональність при пожежі | P90-R, E90, PS90 |
- Ціна: від 24,95 ₴

