

Коліно для EN труби 25 мм, 90° PVC, термостійке - біле
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛІНО ДЛЯ EN ТРУБИ
Коліна, з двома роз'ємами призначені для згинання на 90 °. Радіус згину забезпечує плавний перехід і дозволяє легко потягнути кабелі. Жорсткі та гнучкі труби можуть бути підключені за допомогою жорстких трубних аксесуарів. Якщо потрібний кут менше 90 °, коліно можна замінити гнучкою трубою та муфтами.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0340 kg/шт
- Колір: білий
- Матеріал: PVC
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -25 - 60 °C
- Механічний захист: IK09
- Труба Зовнішній діаметр: 25 mm
- Радіус вигину: 85 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0340 kg/шт |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PVC |
| Механічний захист | IK09 |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Радіус вигину | 85 mm |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 60 °C |
| Труба Зовнішній діаметр | 25 mm |
- Ціна: від 32,39 ₴

