
Приладова рамка для каналів EKE 8560-11, біла, для подвійної розетки, термостійка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПРИЛАДОВА РАМКА ДЛЯ КАНАЛІВ ЕКЕ (ОДИНАРНА)
Приладова рамка EKE призначена для закриття монтажного простір EKE коробів. Модель 8560-11 дозволяє установку подвійної розетки після видалення двох фіксуючих елементів.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0800 kg/шт
- Колір: білий
- Матеріал: PVC
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Ширина: 110 mm
- Висота: 144 mm
- Глибина: 62 mm
- Додаток: EKE 140X60
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - D
- Відстань при з'єднанні двох коробок: 71 mm
- Дозволяє установку подвійної розетки: так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0800 kg/шт |
| Відстань при з'єднанні двох коробок | 71 mm |
| Глибина | 62 mm |
| Додаток | EKE 140X60 |
| Дозволяє установку подвійної розетки | Да |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - D |
| Матеріал | PVC |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 mm |
- Ціна: від 185,83 ₴

