

Пластиковий хомут для безгалогенних труб 32 мм, термостійкість -45 - 90 °C, светло-сірий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЛАСТИКОВИЙ ХОМУТ ДЛЯ БЕЗГАЛОГЕННИХ ТРУБ EN
Хомути призначені для кріплення труби до матеріалу основи. Затискачі оснащені бічними елементами для з'єднання між собою, а також пазами для установки в опорну рейку серії 5820/.. . З'єднання може бути зроблено для хомутів різних розмірів.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0112 kg/шт
- Колір: світло-сірий
- Матеріал: PC-ABS
- Безгалогенний матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -45 - 90 °C
- Механічний захист: IK09
- Труба Зовнішній діаметр: 32 mm
- Діаметр отвору для монтажу: 5,4x10 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Класифікаційний код: 2452410
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 0,0112 kg/шт |
| Діаметр отвору для монтажу | 5,4x10 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Класифікаційний код | 2452410 |
| Матеріал | PC-ABS |
| Механічний захист | IK09 |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -45 - 90 °C |
| Труба Зовнішній діаметр | 32 mm |
- Ціна: від 33,45 ₴

