

Оцинкована сталева труба без різьби для захисту кабелів, 3 м, 28,3 мм, ČSN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СТАЛЕВА ТРУБА БЕЗ РІЗЬБИ. ОЦИНКОВАНА (ČSN)
Сталева труба без різьби, оцинкована, призначена для механічного захисту проводів і кабелів. При використанні разом з втулками 4813 / P - 4842 / P та 4913 до 4942, діапазон застосування зменшується від -5 до +60 °C.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 1,0220 kg/m
- Матеріал: сталь
- Термостійкість, Температура експлуатації: -60 - 250 °C
- Механічна стійкість: 1250 N/5cm
- Механічний захист: IK10
- Довжина: 3 m
- Зовнішній діаметр: 28,3 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 25,7 mm
- Класифікаційний код: 44561
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,0220 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 28,3 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 25,7 mm |
| Довжина | 3 m |
| Класифікаційний код | 44561 |
| Матеріал | Сталь |
| Механічна стійкість | 1250 N/5cm |
| Механічний захист | IK10 |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -60 - 250 °C |
- Ціна: від 484,09 ₴

