

Оцинкована сталева труба без різьби, механічний захист проводів, 3 м, діаметр 63 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СТАЛЕВА ТРУБА БЕЗ РІЗЬБИ. ОЦИНКОВАНА (EN)
Ця сталева труба без різьби призначена для механічного захисту проводів і кабелів. Вона забезпечує надійний захист і може використовуватися в різних умовах експлуатації, зокрема в комбінації з втулками 4816E-4863, де діапазон використання знижується до -5 до +60 °C.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 1,9300 kg/m
- Матеріал: сталь
- Термостійкість, Температура експлуатації: -45 - 250 °C
- Механічна стійкість: 1250 N/5cm
- Механічний захист: IK10
- Довжина: 3 m
- Зовнішній діаметр: 63 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 58,8 mm
- Класифікаційний код: 44561
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,9300 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 63 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 58,8 mm |
| Довжина | 3 m |
| Класифікаційний код | 44561 |
| Матеріал | Сталь |
| Механічна стійкість | 1250 N/5cm |
| Механічний захист | IK10 |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -45 - 250 °C |
- Ціна: від 1 828,13 ₴

