

Коробка приладова для багатомісних рамок, герметична, PVC, підвищена міцність
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.КОРОБКА ПРИЛАДОВА
Коробка призначена для багатомісних рамок. Її підвищена міцність спрощує установку приладів, а вхідні отвори виготовлені з еластичного матеріалу, що забезпечує герметичність введення кабелю або труби. Коробка запобігає проходженню повітря через проводку та рекомендована для енергозберігаючих або пасивних будинків.
Шипи для позначки центру свердління отворів в гіпсокартоні додають зручності при монтажі, а монтажні і приладові гвинти мають двохкрокову різьбу для швидкої установки. Коробка забезпечена пластмасовими кріпильними лапками. Введення кабелю здійснюється шляхом прориву мембрани гострим предметом (наприклад, викруткою); за потреби мембранний вхід можна видалити. Коробка захищена європейським промисловим патентом. Продаж тільки упаковками (40 шт.). При монтажі немає необхідності поглиблювати край гіпсокартону.
Характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0580 kg/шт
- Матеріал: PVC
- Безсвинцевий матеріал: так
- Звукоізоляція: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Номінальна напруга: <= 400 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ширина: 209 mm
- Висота: 68 mm
- Глибина: 40 mm
- Діаметр фрезерованого (просвердленого) отвору: 68 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Відстань при з'єднанні двох коробок: 71 mm
- Ступінь захисту: IP 30
- Стандарти: ČSN EN 60 670-1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,0580 kg/шт |
| Відстань при з'єднанні двох коробок | 71 mm |
| Глибина | 40 mm |
| Діаметр фрезерованого (просвердленого) отвору | 68 mm |
| Звукоізоляція | Да |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PVC |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Стандарти | ČSN EN 60 670-1 |
| Ступінь захисту | IP 30 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ширина | 209 mm |
- Ціна: від 127,43 ₴

