

Двосторонній хомут для металевих труб, чорний лак, 70 мм, EN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДВОСТОРОННІЙ ХОМУТ ДЛЯ МЕТАЛЕВИХ ТРУБ EN
Затискачі призначені для кріплення EN сталевих труб на майданчик.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0080 kg/шт
- Матеріал: сталь
- Довжина: 70 mm
- Вимір: 45 x 10 mm
- Товщина: 0,8 mm
- Внутрішній діаметр (mín.): 20 mm
- Діаметр отвору для монтажу: 5,3 mm
- Класифікаційний код: 3456210
- Покриття: двостороннє чорне лакування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0080 kg/шт |
| Вимір | 45 x 10 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 20 mm |
| Довжина | 70 mm |
| Діаметр отвору для монтажу | 5,3 mm |
| Класифікаційний код | 3456210 |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | двостороннє чорне лакування |
- Ціна: від 104,60 ₴

