

Хомут для кріплення сталевих труб 19-24мм, термостійкість -60° до 250°C, OMEGA
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ХОМУТ OMEGA
Хомути призначені для кріплення EN лакованих сталевих труб до матеріалу основи. Затискачі призначені для кріплення CSN сталевих труб на майданчик.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0152 kg/шт
- Матеріал: сталь
- Покриття: Оцинкування
- Термостійкість, Температура експлуатації: -60 - 250 °C
- Механічний захист: IK10
- Ширина: 15 mm
- Висота: 29 mm
- Довжина: 52 mm
- Внутрішній діаметр: 19 - 24 mm
- Діаметр отвору для монтажу: 6,1 x 9,8
- Функціональність при пожежі: P90-R, E90, PS90
- Класифікаційний код: 3456410
- Стандарти вогнестійкості: ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205
- Для труб: 20
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0152 kg/шт |
| Внутрішній діаметр. | 19 - 24 mm |
| Довжина | 52 mm |
| Для труб | 20 |
| Діаметр отвору для монтажу | 6,1 x 9,8 |
| Класифікаційний код | 3456410 |
| Матеріал | Сталь |
| Механічний захист | IK10 |
| Покриття | Оцинкування |
| Стандарти вогнестійкості | ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -60 - 250 °C |
| Функціональність при пожежі | P90-R, E90, PS90 |
| Ширина | 15 mm |
- Ціна: від 197,51 ₴

