

Двосторонній хомут для металевих труб 50x10 мм, сталь, гаряче цинкування EN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДВОСТОРОННІЙ ХОМУТ ДЛЯ МЕТАЛЕВИХ ТРУБ EN
Затискачі призначені для кріплення EN сталевих труб на майданчик.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0100 kg/шт
- Матеріал: сталь
- Покриття: гаряче цинкування
- Вимір: 50 x 10 mm
- Товщина: 0,8 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 25 mm
- Діаметр отвору для монтажу: 5,3 mm
- Класифікаційний код: 3456410
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0100 kg/шт |
| Вимір | 50 x 10 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 25 mm |
| Діаметр отвору для монтажу | 5,3 mm |
| Класифікаційний код | 3456410 |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | гаряче цинкування |
- Ціна: від 104,60 ₴

