

Кабель-канал білий 2 м, самоклеючий, PVC, термостійкий, ударостійкий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КАБЕЛЬ КАНАЛ
Кабель канал виготовлений з безсвинцевого матеріалу PVC. Призначений для зручності монтажу та організації кабелів, компоненти поставляються без аксесуарів.
Ключові характеристик
Технічні дані
- Вага: 0,0670 kg/m
- Колір: білий
- Матеріал: PVC
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Метод монтажу: самоклеюча стрічка
- Ударостійкість: 0,5 J
- Антибактеріальні: так
- Ширина: 11 mm
- Висота: 10 mm
- Довжина: 2 m
- Внутрішня поверхня: 45 mm2
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Ступінь захисту: IP 20
- Стандарти: ČSN EN 50 085-1
- Опис упаковки: упаковка - картон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальні | Да |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,0670 kg/m |
| Внутрішня поверхня | 45 mm2 |
| Довжина | 2 m |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PVC |
| Метод монтажу | самоклеюча стрічка |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Опис упаковки | паковання — картон |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Ударостійкість | 0,5 J |
| Ширина | 11 mm |
- Ціна: від 47,79 ₴

