

Хомут для сталевих труб 29-38 мм, термостійкий - OMEGA
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ХОМУТ OMEGA
Для кріплення фарбованих EN сталевих труб. Хомути призначені для приєднання сталевих труб CSN до матервала основи.
Ключові характеристики
Основні технічні дані
- Вага: 0,0216 kg/шт
- Матеріал: сталь
- Покриття: Оцинкування
- Термостійкість, Температура експлуатації: -60 - 250 °C
- Механічний захист: IK10
- Ширина: 16 mm
- Висота: 40 mm
- Довжина: 69 mm
- Внутрішній діаметр: 29 - 38 mm
- Діаметр отвору для монтажу: 6,1 x 9,8
- Функціональність при пожежі: P90-R, E90, PS90
- Класифікаційний код: 3456410
- Стандарти вогнестійкості: ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205
- Для труб: 32
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0216 kg/шт |
| Внутрішній діаметр. | 29 - 38 mm |
| Довжина | 69 mm |
| Для труб | 32 |
| Діаметр отвору для монтажу | 6,1 x 9,8 |
| Класифікаційний код | 3456410 |
| Матеріал | Сталь |
| Механічний захист | IK10 |
| Покриття | Оцинкування |
| Стандарти вогнестійкості | ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -60 - 250 °C |
| Функціональність при пожежі | P90-R, E90, PS90 |
| Ширина | 16 mm |
- Ціна: від 244,77 ₴

