

Двосторонній хомут для металевих труб 70x12 мм, чорний, сталь EN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДВОСТОРОННІЙ ХОМУТ ДЛЯ МЕТАЛЕВИХ ТРУБ EN
Двосторонній хомут призначений для кріплення сталевих труб EN на мат. Це надійний елемент, що забезпечує стабільність та безпеку в монтажі трубопроводів.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0200 kg/шт
- Матеріал: сталь
- Вимір: 70 x 12 mm
- Товщина: 1,1 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 40 mm
- Діаметр отвору для монтажу: 5,3 mm
- Класифікаційний код: 3456210
- Покриття: двостороннє чорне лакування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0200 kg/шт |
| Вимір | 70 x 12 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 40 mm |
| Діаметр отвору для монтажу | 5,3 mm |
| Класифікаційний код | 3456210 |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | двостороннє чорне лакування |
- Ціна: від 155,57 ₴

