

Хомут OMEGA для сталевих труб 55-63 мм, термостійкий, оцинкований, IK10
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ХОМУТ OMEGA
Хомути призначені для кріплення EN лакованих сталевих труб до матеріалу основи.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0320 kg/шт
- Матеріал: сталь
- Покриття: Оцинкування
- Термостійкість, Температура експлуатації: -60 - 250 °C
- Механічний захист: IK10
- Ширина: 18 mm
- Висота: 67 mm
- Довжина: 101 mm
- Внутрішній діаметр: 55 - 63 mm
- Діаметр отвору для монтажу: 6,1 x 9,8
- Функціональність при пожежі: P90-R, E90, PS90
- Класифікаційний код: 3456410
- Стандарти вогнестійкості: ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205
- Для труб: 63
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0320 kg/шт |
| Внутрішній діаметр. | 55 - 63 mm |
| Довжина | 101 mm |
| Для труб | 63 |
| Діаметр отвору для монтажу | 6,1 x 9,8 |
| Класифікаційний код | 3456410 |
| Матеріал | Сталь |
| Механічний захист | IK10 |
| Покриття | Оцинкування |
| Стандарти вогнестійкості | ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -60 - 250 °C |
| Функціональність при пожежі | P90-R, E90, PS90 |
| Ширина | 18 mm |
- Ціна: від 319,35 ₴

