

Хомут пластиковий для безгалогенних труб, термостійкий, світло-сірий, 25 mm
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЛАСТИКОВИЙ ХОМУТ ДЛЯ БЕЗГАЛОГЕННИХ ТРУБ EN
Хомути призначені для кріплення труби до матеріалу основи. Затискачі оснащені бічними елементами для з`єднання між собою, а також пазами для установки в опорну рейку серії 5820/.. . З'єднання може бути зроблено для хомутів різних розмірів.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0083 kg/шт
- Колір: світло-сірий
- Матеріал: PC-ABS
- Безгалогенний матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -45 - 90 °C
- Механічний захист: IK09
- Труба Зовнішній діаметр: 25 mm
- Діаметр отвору для монтажу: 4,4x8 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Класифікаційний код: 2452410
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 0,0083 kg/шт |
| Діаметр отвору для монтажу | 4,4x8 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Класифікаційний код | 2452410 |
| Матеріал | PC-ABS |
| Механічний захист | IK09 |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -45 - 90 °C |
| Труба Зовнішній діаметр | 25 mm |
- Ціна: від 24,42 ₴

