

Алюмінієва безшовна труба для захисту проводів, Ø32mm, 3m
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АЛЮМІНІЄВА БЕЗШОВНА ТРУБА (EN)
Труби для механічного захисту провідників і кабелів, використання в промислових установках, висока корозійна стійкість - група 4.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,2433 kg/m
- Матеріал: Al
- Термостійкість, Температура експлуатації: -45 - 250 °C
- Механічна стійкість: 1250 N/5cm
- Довжина: 3 m
- Зовнішній діаметр: 32 mm
- Внутрішній діаметр: 30 mm
- Класифікаційний код: 44561
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,2433 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 32 mm |
| Внутрішній діаметр. | 30 mm |
| Довжина | 3 m |
| Класифікаційний код | 44561 |
| Матеріал | Al |
| Механічна стійкість | 1250 N/5cm |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -45 - 250 °C |
- Ціна: від 272,38 ₴

