

Затискачі для безгалогенових труб 63 мм, світло-сірі, термостійкі, PC-ABS
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЗАТИСКАЧІ ДЛЯ БЕЗГАЛОГЕНОВИХ ТРУБ
Затискачі призначені для кріплення труб до нижчого матеріалу. Труби встановлюються натисканням між затискними губками. Затискачі забезпечені елементами для розміщення поруч один з одним, щоб створити безперервну серію трубок, а також канавки для установки на підтримку з короба під 5820/....
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0225 kg/шт
- Колір: світло-сірий
- Матеріал: PC-ABS
- Безгалогенний матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -45 - 90 °C
- Механічний захист: IK09
- Труба Зовнішній діаметр: 63 mm
- Діаметр отвору для монтажу: 6,6x10,2 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Класифікаційний код: 2452410
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 0,0225 kg/шт |
| Діаметр отвору для монтажу | 6,6x10,2 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Класифікаційний код | 2452410 |
| Матеріал | PC-ABS |
| Механічний захист | IK09 |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -45 - 90 °C |
| Труба Зовнішній діаметр | 63 mm |
- Ціна: від 76,99 ₴

