

Сталева труба з різьбою 54 мм, термостійка -60/+250 °C, механічний захист IK10, 3 м
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СТАЛЕВА ТРУБА З РІЗЬБОЮ. ЛАКОВАНА (ČSN)
Труби для механічного захисту проводів і кабелів. Різьбові труби поставляються з одним з'єднувачем. При використанні труб разом з втулкою 4813 / P - 4842 / P і 4913 до 4942 зменшується діапазон використання -5 - + 60 °С.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 2,0000 kg/m
- Колір: чорний
- Матеріал: сталь
- Термостійкість, Температура експлуатації: -60 - 250 °C
- Механічна стійкість: 1250 N/5cm
- Механічний захист: IK10
- Довжина: 3 m
- Зовнішній діаметр: 54 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 51 mm
- Функціональність при пожежі: P90-R, E90, PS90
- Тип різьби: P42
- Класифікаційний код: 44561
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
- Стандарти вогнестійкості: ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205
- Максимум навантаження на вогнестійкість: 10 kg
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,0000 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 54 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 51 mm |
| Довжина | 3 m |
| Класифікаційний код | 44561 |
| Максимум навантаження на вогнестійкість | 10 kg |
| Матеріал | Сталь |
| Механічна стійкість | 1250 N/5cm |
| Механічний захист | IK10 |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Стандарти вогнестійкості | ČSN 73 0895, DIN 4102-12, STN 92 0205 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -60 - 250 °C |
| Тип різі | P42 |
| Функціональність при пожежі | P90-R, E90, PS90 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: від 813,57 ₴

