

Безгалогенна коробка для стін з звукоізоляцією до 69 дБ, IP30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.ПРИЛАДОВА БЕЗГАЛОГЕННА КОРОБКА
Безгалогенна конструкція коробки у порожнисті стіни з подвійним впорскуванням для використання в середовищах з підвищеною потребою в захисті людей і майна. Відмінна жорсткість і проста форма спрощує монтаж пристроїв. Вхідні отвори виконані з еластичного матеріалу. Монтаж кабелю або труби здійснюється шляхом проколювання мембрани і вставки кабелю або труби в отвір. Герметичність проходки забезпечується. Мембрана запобігає проходженню повітря через установку. Підходить для енергозберігаючих або пасивних будинків. На зовнішній стороні є два штифти, що позначають точки свердління. Коробка відповідає вимогам, що пред'являються до установок в звукоізоляційних стінах з шумопоглинанням до 69 дБ. Кріпильні гвинти мають подвійну різьбу для швидкого монтажу. Монтаж коробки в отвір стіни проводиться шляхом закручування кріпильних гвинтів. Коробка, оснащена відповідною кришкою, або пристрій з захистом більше або рівним IP30 відповідає стандарту IP30. Захищено європейським промисловим зразком. Зенкувати край гіпсокартону при монтажі не потрібно.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0316 kg/шт
- Матеріал: PP
- Безгалогенний матеріал: так
- Безсвинцевий матеріал: так
- Звукоізоляція: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Номінальна напруга: <= 400 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ширина: 138 mm
- Висота: 68 mm
- Глибина: 50 mm
- Діаметр фрезерованого (просвердленого) отвору: 68 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Відстань при з'єднанні двох коробок: 71 mm
- Ступінь захисту: IP 30
- Стандарти: ČSN EN 60 670-1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,0316 kg/шт |
| Відстань при з'єднанні двох коробок | 71 mm |
| Глибина | 50 mm |
| Діаметр фрезерованого (просвердленого) отвору | 68 mm |
| Звукоізоляція | Да |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PP |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Стандарти | ČSN EN 60 670-1 |
| Ступінь захисту | IP 30 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ширина | 138 mm |
- Ціна: від 108,31 ₴

