

Приладовий носій для розеток 400 В, 16 А, підходить для EKE - 108x56x90 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПРИЛАДОВИЙ НОСІЙ ДЛЯ KANÁLY EKE
Приладовий носій для розеток 400 В (лише 16 А). Відстань для встановлення розеток становить 50 і 60мм.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,1726 kg/шт
- Матеріал: ZN
- Покриття: ZnCr
- Номінальна напруга: <= 400 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Ширина: 108 mm
- Висота: 56 mm
- Глибина: 90 mm
- Додаток: EKE 140X60, EKE 180X60
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,1726 kg/шт |
| Глибина | 90 mm |
| Додаток | EKE 140X60, EKE 180X60 |
| Матеріал | ZN |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Покриття | ZNCR |
| Ширина | 108 mm |
- Ціна: від 1 249,68 ₴

