

Лакована сталева труба 3 м для механічного захисту проводів, діаметр 25 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СТАЛЕВА ТРУБА БЕЗ РІЗЬБИ. ЛАКОВАНА (EN)
Труби для механічного захисту проводів і кабелів. Якщо використовуються разом з втулками 4816E-4863, діапазон використання знижується до -5 до +60 °С.
Ключові характеристик
Подробиці технічних даних
- Вага: 0,7580 kg/m
- Колір: чорний
- Матеріал: сталь
- Термостійкість, Температура експлуатації: -45 - 250 °C
- Механічна стійкість: 1250 N/5cm
- Механічний захист: IK10
- Довжина: 3 m
- Зовнішній діаметр: 25 mm
- Внутрішній діаметр (мін.): 20,6 mm
- Класифікаційний код: 44561
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,7580 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 25 mm |
| Внутрішній діаметр (мін.) | 20,6 mm |
| Довжина | 3 m |
| Класифікаційний код | 44561 |
| Матеріал | Сталь |
| Механічна стійкість | 1250 N/5cm |
| Механічний захист | IK10 |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -45 - 250 °C |
| Колір | Чорний |
- Ціна: від 305,49 ₴

