

Коробка для монтажу з кришкою та захисною клімою IP54, термостійка, 7121B
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОРОБКА З КРИШКОЮ ТА ЗАХИСНОЮ КЛЕМОЮ
Коробка для монтажу зі сталевими або металевими гнучками трубами. Три втулки і одна вилка розподілені по боках коробки. Термінальна паластина не входить в комплект 7121B: Для встановлення в мережах TNS.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,8650 kg/шт
- Матеріал: Al
- Термостійкість, Температура експлуатації: -25 - 70 °C
- Механічний захист: IK10
- Ширина: 120 mm
- Висота: 120 mm
- Глибина: 76 mm
- Діаметр отвору для монтажу: 8 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - D
- Ступінь захисту: IP 54
- Опис упаковки: сальники для труб з різьбою М25
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,8650 kg/шт |
| Глибина | 76 mm |
| Діаметр отвору для монтажу | 8 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - D |
| Матеріал | Al |
| Механічний захист | IK10 |
| Опис упаковки | сальники для труб з різьбою М25 |
| Ступінь захисту | IP 54 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 70 °C |
| Ширина | 120 mm |
- Ціна: від 2 590,50 ₴

