

Коліно чорне для безрізьбової сталевої труби 16 мм 90° з роз'ємами
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛІНО ДЛЯ БЕЗРІЗЬБОВОЇ СТАЛЬНОЇ ТРУБИ ФАРБОВАНОЇ В ЧОРНИЙ З ОБОХ СТОРІН (EN)
Коліна на обох кінцях забезпечені роз'ємами.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,2100 kg/шт
- Колір: чорний
- Матеріал: сталь
- Термостійкість, Температура експлуатації: -45 - 250 °C
- Механічна стійкість: 1250 N/5cm
- Механічний захист: IK10
- Внутрішній діаметр: 16 mm
- Радіус вигину: 55 mm
- Кут: 90 °
- Класифікаційний код: 44561
- Стандарти: ČSN EN 61386-1 ed.2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,2100 kg/шт |
| Внутрішній діаметр. | 16 mm |
| Класифікаційний код | 44561 |
| Матеріал | Сталь |
| Механічна стійкість | 1250 N/5cm |
| Механічний захист | IK10 |
| Радіус вигину | 55 mm |
| Стандарти | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -45 - 250 °C |
| Угол | 90 ° |
- Ціна: від 268,66 ₴

