

Коробка для кабелів з IP54, термостійка, біла, 110x110 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОРОБКА
Коробка призначена для установки в середовищі з підвищеною вологістю і запиленістю. Вона має вводи для кабелів або труб діаметром 16, 20 і 25 мм відповідно до EN 60423, що забезпечує надійний захист і легкість установки. Можливість установки на матеріалах класів горючості A1 D робить її ідеальним вибором для різноманітних застосувань.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0990 kg/шт
- Колір: білий RAL 9003
- Матеріал: PP (кришка), PE (корпус)
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Номінальна напруга: <= 400 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 750 °C
- Механічний захист: IK06
- Ширина: 110 mm
- Висота: 110 mm
- Глибина: 49 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - D
- Ступінь захисту: IP 54
- Стандарти: ČSN EN 60 670-1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,0990 kg/шт |
| Глибина | 49 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - D |
| Матеріал | PP (кришка), PE (корпус) |
| Механічний захист | IK06 |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Стандарти | ČSN EN 60 670-1 |
| Ступінь захисту | IP 54 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 750 °C |
| Ширина | 110 mm |
- Ціна: від 335,03 ₴

