

Гнучка двошарова труба чорна HDPE, безгалогенна, IP67, KOPOFLEX®
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
KOPOFLEX® - ГНУЧКА ДВОШАРОВА ТРУБА (ЧОРНА)
Безгалогенна УФ-стабільна гнучка двостінна гофрована труба призначена для механічного захисту всіх типів енергетичних і комунікаційних мереж. Виготовлена згідно ČSN EN 61386-24. Поставляються в комплекті з протяжкою і з'єднувальною муфтою. При використанні ущільнюючого кільця - ступінь захисту IP 67. При механічному ущільненні грунту над захисною трубою необхідно стежити за тим, щоб не були перевищені норми по максимально допустимому навантаженню на захисну трубу - див. каталог ЗАХИСНІ ТРУБИ.
Ключові характеристики
Подробиці технічних даних
- Вага: 0,5850 kg/m
- Колір: чорний
- Матеріал: HDPE
- Безгалогенний матеріал: так
- Температура інсталяції: -25 - 90 °C
- Температура експлуатації: -55 - 90 °C
- Механічна стійкість: 450 N/20 cm
- Зовнішній діаметр: 125 mm
- Внутрішній діаметр: 108 mm
- Допуски: Довжина ± 0,5 м
- Мінімальний радіус вигину: 500 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1
- Стандарти: ČSN EN 61386-24
- Особливі умови поставки: стандарт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 0,5850 kg/m |
| Зовнішній діаметр | 125 mm |
| Внутрішній діаметр. | 108 mm |
| Допуски | Довжина ± 0,5 м |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 |
| Матеріал | HDPE |
| Механічна стійкість | 450 N/20 cm |
| Мінімальний радіус вигину | 500 mm |
| Особливі умови поставки | стандарт |
| Стандарти | ČSN EN 61386-24 |
| Температура експлуатації | -55 - 90 °C |
| Температура інсталяції | -25 - 90 °C |
- Ціна: від 347,07 ₴

