


Універсальна коробка з втулками для кабелів та труб, IP54, світло-сіра 1618
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОРОБКА З ВТУЛКАМИ 1618
Коробка з втулками 1618 призначена для використання в середовищі з підвищеною вологістю, запиленістю, хімічною та корозійною агресивністю, або в умовах підвищеної небезпеки механічного пошкодження. Це універсальний сальник для кабелів і труб, при цьому сальники і клеммники можна придбати окремо. Для установки на матеріали класу реакції на вогонь E або F рекомендується використовувати теплоізолюючу підкладку.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,5478 kg/шт
- Колір: світло-сірий RAL 7035
- Матеріал: PVC
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Номінальна напруга: <= 400 V
- Номінальний струм: <= 16 A
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ширина: 165 mm
- Висота: 165 mm
- Глибина: 70 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - D
- Ступінь захисту: IP 54
- Стандарти: ČSN EN 60 670-1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,5478 kg/шт |
| Глибина | 70 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - D |
| Матеріал | PVC |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Стандарти | ČSN EN 60 670-1 |
| Ступінь захисту | IP 54 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ширина | 165 mm |
- Ціна: від 621,21 ₴

