

Безгалогенний перебірка для поділу кабелів 2 м, 7 мм, білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕБІРКА БЕЗГАЛОГЕННИЙ
Служить для поділу внутрішнього простору каналів і тим самим покращує маніпуляції кабелями.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,0820 kg/m
- Колір: білий
- Матеріал: HF
- Безгалогенний матеріал: так
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Ширина: 7 mm
- Висота: 29,5 mm
- Довжина: 2 m
- Стандарти: ČSN EN 50 085-1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,0820 kg/m |
| Довжина | 2 m |
| Матеріал | HF |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 7 mm |
- Ціна: від 119,46 ₴

