
Еквіпотенціальна клемна колодка для нульового потенціалу, термостійкість -30°C до 105°C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЕКВІПОТЕНЦІАЛЬНА КЛЕМНА КОЛОДКА
Використовується для основного з'єднання відповідно до ČSN 1-35 2000-4-41. Використовуйте лише для нульового потенціалу, не можна використовувати як фазовий потенціал, тощо. Може бути використаний в KO 125 E, а також в коробках KT 250/1 і KT 250/L.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,2450 kg/шт
- Матеріал: PA6
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -30 - 105 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ширина: 126 mm
- Висота: 50 mm
- Глибина: 60 mm
- Січення підключеного провідника: 4 х 2,5 - 6
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: 6 х 4 - 16
- Опис упаковки: 2 х 10 - 95
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,2450 kg/шт |
| Глибина | 60 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PA6 |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Опис упаковки | без крихти |
| Січення підключеного провідника | 4 х 2,5 - 6; 6 х 4 - 16; 2 х 10 - 95; 1 х 30 х 4 (ремінь) |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -30 - 105 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ширина | 126 mm |
- Ціна: від 1 477,10 ₴

