

Багатофункціональний блок пристроїв KOPOBOX mini L для меблів та стін, швидкий монтаж, 3 модулі 45х45
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ БЛОК ПРИЛАДІВ (ТИТАН)
Монтаж для установки в меблі, пустотілі стіни або подвійні поверхи. KOPOBOX mini L може бути встановлений на товщину до 9-38 мм. Швидкий монтаж з фіксаторами. Корпус нижньої кришки дозволяє затягнути кабелі. KOPOBOX mini L дозволяє встановлювати модульні пристрої 3шт 45х45 або 6шт 22,5х45 або їх поєднання. Підходить для машин QUADRO, які розроблені спеціально для продуктів KOPOS. Також можна встановити ABB, Legrand, PEHA, Simon connect, Schneider Electric. Розємний отвір розміром: 163 х 67 мм.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 0,1730 kg/шт
- Матеріал: PC-ABS
- Безгалогенний матеріал: так
- Безсвинцевий матеріал: так
- Негорючий матеріал: 30 s
- Термостійкість, Температура експлуатації: -5 - 60 °C
- Тест з розпеченим дротом: 850 °C
- Ширина: 175 mm
- Висота: 80 mm
- Глибина: 75 mm
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: A1 - F
- Ступінь захисту: IP 20
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Безсвинцевий матеріал | Да |
| Вага | 0,1730 kg/шт |
| Глибина | 75 mm |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Матеріал | PC-ABS |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ширина | 175 mm |
- Ціна: від 2 268,74 ₴

